Kobiety kochają szpilki

środa, 6 marca 2013 00:06:48 Europe/Warsaw

Seks, czar i ten błysk w oczach mężczyzny, kiedy widzi kobietę w szpilkach. Dzięki nim czujemy się kobieco, pociągająco, a z praktycznego punktu widzenia dodają nam kilka centymetrów.

Czytaj dalej
0 komentarzy | Napisane w News przez admin admin

Mała czarna w twojej szafie

wtorek, 5 marca 2013 23:52:53 Europe/Warsaw

 

Kobiety mają w szafie kilka, a nawet setki różnych sukienek – zwiewne, długie, krótkie, w kwiaty, kolorowe czy gładkie, ale na pewno nieodłączną i obowiązkową częścią garderoby powinna być „mała czarna”.
Początkowo sukienka ta  symbolizowała żałobę  i była zarezerwowana wyłącznie dla wdów. Do świata mody wprowadziła ją Coco Chanel i wtedy „mała czarna” stała się symbolem kobiety pewnej siebie, wolnej, nieskrępowanej i swobodnej. Jednym słowem „mała czarna” ,to symbol rewolucji. Co takiego miała i ma  w sobie, że kobiety chciały ją mieć? Na pewno klasę, prostotę i niewymuszoną elegancję. W latach 50. Nosiły ja Marylin Monroe, Rita Hayworth czy Brigitte Bardot. Lata 60. Zaznaczyły wyraźną granicę międzypokoleniową – młode kobiety nosiły małą czarną w wersji mini, z kolei te starsze były wierne modelowi , który stworzył Hubert de Givenchy w „Śniadaniu u Tiffaniego”. Dzisiaj w wersji krótkiej czy tej nieco dłuższej, to must-have dla każdej eleganckiej kobiety. Nie masz jeszcze małej czarnej? Na co czekasz na zakupy marsz!  Szukaj inspiracji również w naszym sklepie J

0 komentarzy | Napisane w News przez admin admin